(ВИДЕО+ФОТО) Го шокирала водителот: Гостинката дошла на интервју и се соблекла- „На жените им судите според телото, вака јас зборувам!“

Економистка од универзитетот Кембриџ, Батеман, на интервју во радиото на БиБиСи дошла потполно гола.

Батеман често и’ предавала гола, но кога во студиото на радиото ја соблекла јакната, водителот Џон Хемфрис бил баш изненаден.

Finishing an edit for LIVE performance on #Brexit by very talented Dr Victoria Bateman👌 🎞 🎥 📸…#videoproduction…

Gepostet von OHFilms am Dienstag, 29. Januar 2019

Водителот пелтечел кога го видел нејзиното голо тело, а интервјуто за Брегзит во целост го одработила во истиот „аутфит“.
„О,гледам дека сте голи“, рекол Хемфрис и на своите слушатели им опишал дека Батеман по телото испишала „Брегзит Британија ќе ја остави гола“.

Интервјуто го договориле еден ден порано, а уредничкиот тим на БиБиСи бил поттикнат од нејзината расправа со новинарот Пирс Морган на Твитер и снимката на која гола зборува за женските права.Не е познато дали нејзиното соблекување било договорено пред интервјуто или таа навистина изненадила со својот потег.
Хемфрис ја прашал зошто имала потреба да се соблече додека разговара за Брегзит.

The entirely sane and rational world of remain protest… #FBPENSFW?

Gepostet von Left of Centre Brexit am Dienstag, 15. Januar 2019

„Напишав илјадници зборови за тоа зошто Брегзит е лош за Велика британија, но сакав сите тие зборови да ги концентрирам преку една порака. Брегзит е ново одело на царот. Британија сама себе си продаде нешто што не може да го испорача. Во потполност се чувствувам добро во своето тело. Луѓето бргу ги проценуваат жените на основа на нивните тела“, објаснила професорката.
Додала и дека во 2019. година на жените им се суди според нивните тела.
„Погледнете на интернет двеминутен исечок од мое голо предавање и ќе видите коментари дека сум глупава бидејќи сум гола“ рекла Батеман.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …