Дневен хороскоп за четврток, 07.02.2019:Едноставен разговор, без обврски може да направи чудо и да ги премости проблемите кои ги имате…

Пред нас е мирен ден, поминете го во стил. Посетете драги луѓе, семејството…Ова е ден
кога можете да исправите некои работи кои се испречиле во хармонијата на вашите односи.
Едноставен разговор, без обврски може да направи чудо и да ги премости проблемите кои ги
имате во односот со нив. Вие бидете иницијатор за тоа. Вечерта е резервирана за љубов.
Тука е Венера „да ги поттурне работите“.
Ви посакуваме убав ден!

Овен
Работа
Наоѓате начин вашите идеи да ги спроведете водело. Со многу напор и малку шарм, сè ќе ви успее. Само бидете упорни.
Љубов
Очекувате повик од личност во знакот на Лавот, Јарецот или Ракот. Тој е склон кон тактика, но сепак нема да одолее да се јави.
Здравје
Избалансирајте ја вашата исхрана.

Бик
Работа
Вие сте полни со енергија и подготвени за нови деловни предизвици. Сами ќе постигнете длични резултати, но не бидете себични во бизнисот.
Љубов
Ако сте слободни, можете да се сретнете со некој кој на прв ќе ви се чини дека ви се допаѓа.Одличен ден за љубов.
Здравје
Одлично.

Близнаци
Работа
Треба да го направите она што се очекува од вас. Нема да има значајни настани, но
не ги одложувајте работите.
Љубов
Оние кои се во брак може да имаат жолчна расправија со партнерот. Бидете сигурни дека ја
кнтролирате ситуацијата и не ја преминувајте границата.
Здравје
Проблеми со притисокот.

Рак
Работа
Ве очекува потпишување на важни документи. Успешниот бизнис зависи многу од тоа,
но на крајот ќе бидете целосно задоволни.
Љубов
Пријатно ви е друштвото на најблиските и вечерта ќе ја минете во хармонична атмосфера. Задоволни сте, така и треба, уживајте во љубовта.
Здравје
Добро.

Продолжува на следната страна…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ФОТО) УБАВА ПРИКАЗНА ЗА УБАВО ПОПЛАДНЕ: Мајката не можела да го смири бебето во авион па работите ги презел стјуардот!

ПРВИОТ лет со авион со мало дете е доста стресен, особено ако бебето е исто …