(ВИДЕО) „Фчерашни новости“: Ексклузивно интервју со непријател на државните служби

„Чукамо се и ударамо у градима нашама – имаме нова ’Фчерашни новости’“, велат од најгледаните пародични вести, додавајќи дека оваа недела последни ќе дознаеме и:
– Ексклузивно интервју со непријател на државните служби!
– Алфа и Буби во нова акција!
– Нова интервенција на Брзата помош
Новата епизода на „Фчерашни новости“ ја гледаме во редовниот термин во недела, од 19:30 часот на Канал 5 или во живо на нивната „Фесбук“ страница.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Откриено скриеното значење на плетенките на Денерис: Фановите на “Game of Thrones” останаа шокирани од детаљот кој го пропуштиле

Имено, плетенките, односно секоја нова плетенка е знак дека војникот победил во борба. Доколку изгуби, …