(ВИДЕО+ФОТО) Еротика на уметничко лизгање: Лизгачка се појавила во костум кој не оставал многу на фантазијата!

Руската лизгачка изјавила дека сакале нејзиниот костим „да не биде вулгарен” додека нејзиниот партнер изјавил дека сакале таа „да биде сексуално-еротична и помалку провокативна”…

Парот во уметничко лизгање Александра Стјепанова и Иван Букин со својот настап не оставиле никого рамнодушен.
Видеото од настапот, за кој многумина велат дека изобилува со еротика ги преплави социјалните мрежи.

Стјепанова и Букин освоиле сребрен медал во Минск, но сите зборувале за перформансот на гала вечерта кој го засени нивниот спортски успех. Руската лизгачка изјавила дека сакале нејзиниот костим „да не биде вулгарен” додека нејзиниот партнер изјавил дека сакале таа „да биде сексуално-еротична и помалку провокативна”.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …