(ВИДЕО) БЕЗ КОМЕНТАР: Како 35. годишен скопјанец ја преживеа вчерашната вечер по изгласување на Северна Македонија!

Дарко Масларковки на Фејсбук сподели видео за тоа како се чувствува по изглсувањето на
уставните промени и новото име Северна Македонија…Но, и што му се случувало…


Gepostet von Дарко Масларковски am Freitag, 11. Januar 2019


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Тони Цетински бил на трансплантација на коса, СЕ’ објавил на Инстаграм

ТОНИ Цетински објави на Инстаграм дека решил да направи трансплантација на коса. „Одамна имам желба …