(ФОТО Галерија) Лејди Гага воодушевила со модното издание, но големиот шлиц открил премногу!

Лејди Гага не добила Златен глобус за најдобра глумица, но затоа два дена подоцна ја примила наградата која ја доделува National Board of Review (Национално здружение на критичари).
А, конкуренцијата „ја исчистила“ и со модното издание. Носела црн смокинг-фустан со повеќе од 23. илјади кристали која ја потпишува Ив Сен Лорен и моден додаток од пердуви.

Меѓутоа, благодарение на големиот шлиц Гага повторно покажала повеќе отколку што планирала. Истата работа и се случила пред неколку месеци кога во Лондон носела кожен капут-фустан.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ФОТО) РАКОТ НА КОЖА НЕ Е ШЕГА – На познат ТВ готвач му дијагностицирале четврти стадиум на рак:„Имам уште 12. месеци живот“

Британскиот шеф Тим Билтон, познат по учеството на кулинарската емисија „Great British Menu” на BBC, …