(ВИДЕО) Игор Џамбазов ужива во Дојрански Плетвар…

Крајот на годината и почетокот на новава игор Џамбазов го минува во Дојран…
Пристигна кога беше сончево и суво а сега ужива во снежните радости…
Тој преку својот Инстаграм профил се огласи со порака за добро утро до сите негови следбеници да направат утринска вежба за раздвижување на вилицата.
„Ви се верува дека ова е Дојран? Ајде сега сите утринска вежба за размрдување на вилицата.Плетвар бел Плетвар, ајде сега сите пробајте“, постави предизвик нашиот македонски шоумен.
Но, факт е дека тој ужива во совјот престој во најјужниот дел од Македонија…

View this post on Instagram

Плетвар во Дојран…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

View this post on Instagram

Воземе сеее…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

View this post on Instagram

Утро…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Видео + фото: Инстаграм

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …