(ФОТО) Кој подобро од неа би го носел најризичниот моден тренд оваа сезона?

Неонските бои се голем хит оваа сезона…
Познатите дами веднаш го прифатиле овој нов моден тренд, кој е многу ризичен, и не може секој да го носи со стил.
Глумицата која е совршена модна икона на Холивуд, Блејк Лавли, сопруга на глумецот Рајан Рејнолдс, е најпозната по улогата „Озборувачка“.
Зелениот неонски костум Блејк го искомбинирала со интересни обетки и розе кармин.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ФОТО) РАКОТ НА КОЖА НЕ Е ШЕГА – На познат ТВ готвач му дијагностицирале четврти стадиум на рак:„Имам уште 12. месеци живот“

Британскиот шеф Тим Билтон, познат по учеството на кулинарската емисија „Great British Menu” на BBC, …