(ВИДЕО) Нова година и нова песна:ДНК ја претстави „Кога би знаела се“

Новата година „ДНК“ ја започнаа со промовирањето на новата песна со видеоспот.
„Кога би знаела сè“ дело на Панчо – Лазар Цветковски.
Музика – Панчо (Лазар Цветковски)
Текст – Панчо
Аранжман – Лазар Цветковски


Mastered by Streaky
Видеото е снимано во Чикаго и изобилува со кадри од битни делови на овој модерен гард.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Хоророт што го преживеала оваа жена не би му го посакале ниту на најлошиот непријател: Била силувана осум часа, а потоа полиена со киселина!

Кејти Пајпер била мис и модел на врвот на нејзината кариера кога нејзиното момче најмило …