Неспретни и себични: Во овој хороскопски знак се раѓаат најлошите љубовници

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат премногу сериозно. А за сите индикации и нуспојави обратете се на најблискиот научник…
Сексот не би требало да биде најбитната ставка во врската, но секако е многу важен дел.
Секој сака партнер кој ќе умее да ги задоволи под чаршавите, а љуѓето често се вљубуваат пред да откријат дека некој е добар во сексот. Но, ако верувате во хороскоп тогаш лесно можете да ги избегнете лошите љубовници, бидејќи најмногуте од нив, наводно се раѓаат во знакот на Рак.
Иако се на глас како грижливи партнери, Раковите во кревет се доста себични, но само затоа што се неспретни и не знаат што да прават. Поради тоа и иницијативата најчесто и ја препуштаат на партнерката на која не знаат да и возвратат со иста мерка.
Сега, кога го знаете ова, на вас е дали слепо ќе верувате во хороскопот и ќе ги одбегнувате Раковите во широк круг или ќе раскинете и ќе се вљубите во некој друг кој можеби е, а можеби и’ не е добар во кревет.

Фото: Instagram

loading...

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Зошто некои луѓе нè НЕРВИРААТ БЕЗ БИЛО КАКОВ ПОВОД? Психолозите даваат објаснување!

Одговорот на ова прашање всушност лежи во нас самите Речиси секој знае некои луѓе кои …