(ВИДЕО) Македонски раритет: „Дајте музика“ е најгледано и споделувано видео во 2018. година

Со преку 359.000 прегледи и над 3.000 споделувања видеото за „Дајте музика“ е најгледано и најсподелувано видео на „Види Вака“ за 2018 година.
Откријте и вие зошто ова видео и после повеќе од две децении сеуште привлекува…


25 години по „Дајте музика“

Со преку 359.000 прегледи и над 3.000 споделувања видеото за „Дајте музика“ е најгледано и најсподелувано видео на Види Вака за 2018 година.


Gepostet von Види Вака am Dienstag, 1. Januar 2019

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Тони Цетински бил на трансплантација на коса, СЕ’ објавил на Инстаграм

ТОНИ Цетински објави на Инстаграм дека решил да направи трансплантација на коса. „Одамна имам желба …