1 tv novogodisna13

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„ЗдравоЗаГотово“со нова сезона и нова тема – Антикорупција

Интернет серијалот„ЗдравоЗаГотово“ започна со емитување на новиот циклус епизоди на тема антикорупција. Како настанува, каде …