(ФОТО) Божиќни честитки на славните: Еве како изгледаат празниците во нивните домови!

Бројни познати лица од светската сцена на своите верни фанови им посакале среќен Божик.Семејните честитки покрај украсените елки ги исполниле социјалните мрежи.

Традицијата на божиќни честитки и оваа година е испочитувана од многу познати личности, некои на не премногу креативен начин но сепак им го честитале Божик на сите кои денеска го слават.
Погледнете како некои од познатите личности прославиле:

Кристиано Роналдо и Георгина Родригез со децата

View this post on Instagram

Feliz Natal! Merry Christmas!🎅🎄❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Фото: социјални мрежи-Инстаграм

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Идеи за уредување: Како малиот стан да изгледа пространо!

Дизајнерката за уредување на ентериери Челзи Браун живее во стан од 48. квадратни метри во …