(ВИДЕО+ФОТО) Новата газдарица на пансионот и екипата на „Преспав“ во „Еден на Еден“

Горан, Дритон и Адриан или како што повеќето во Македонија ги знаат – Талат, Наим и инспекторот од серијата „Преспав“, оваа недела во „Еден на Еден“.

Жаре, пак, имаше чест и да ја запознае новата газдарица на пансионот – Преслава.
Кога е оваа екипа во прашање, веќе ви е јасно дека ќе има многу смеење!

Покрај ова, не пропуштајте да ја слушнете и новата новогодишна песна на Оливер Спасовски (да, тој Оливер Спасовски).

Гледајте „Еден на Еден“ во недела од 18:30 на Канал 5 телевизија.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Во Македонија денеска се регистрирани 934. нови случаи на Ковид 19: Починати се 5. лица

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2748 тестирања, а регистрирани …