(ФОТО) ФАТЕНИ: Меган Маркл и принцот Хари имале неуспешен обид за бегство!

Во обид да ги одбегнат папараците принцот Хари и Меган Маркл се снимени како излегуваат од задниот излез на една црква…
Во една црква во југозападниот дел на Лондон, војводата и војвотката од Сасекс присуствувале на миса задушница за пријател на Хари од детството, кој во 2002., со само 18. години, настрадал во сообраќајна несреќа. Инаку, Хари и Вилијам се покровители на Фонацијата која во чест на загинатото момче ја отвориле неговите родители.

Иако се труделе да го одбегнат фотографирањето, тоа не им успеало, а папараците успеале добро да го снимат и трудничкото стомаче на Меган, кое сега добро се гледа.
За да ги одбегнат папараците принцот Хари и Меган Маркл од црквата „Свети Лука“ во Лондон излегле на страничниот (заден) излез, но не им успеало да не бидат забележани.Можеби Меган не сакала да и се види трудничкото стомаче но не успеала бидејќи фотографите забележале дека носи темносин капут со потпис на Мекги вреден нешто повеќе од 600. евра.

Меган повеќе не може да го закопча капутот па и не члуди што стомакот дошол до израз.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ФОТО) Со само три урми дневно ќе се заштитите од многу болести

Шеќерот од урмите е најсоодветен за вашите дечиња бидејќи најлесно се вари. Експертите советуваат да …