(ФОТО) Гостите во чудо: Во лондонско кафуле среде ден вшетала принцезата Шарлот!

Посетителите и персоналот на лондонскиот паб биле вчудоневидени кога на вратите се појавиле Кејт Мидлтон и принцезата Шарлот.
На малечката принцеза и се одело во тоалет бидејќи морале долго да се возат по лондонската улица А3 па ја замолила мајка и некаде да застанат за да оди во тоалет. Кралскиот автомобил застанал пред пабот „Феникс“ во лондонскиот кварт Стоквел, а малечката принцеза со мајка и влегла, на изненадување на гостите, да направи што треба.
Персоналот за Daily Mail раскажал дека пред нив во тоалетот влегла телохранителката да провери дали е сигурно.

„Ова е доказ дека кралското семејство е како и секое друго семејство. Кога детето мора да ти оди во тоалет застануваш и го водиш во тоалет“, рекол еден од сведоците на оваа „кралска нужда“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Невиден натпревар со необичен резултат: Гостите играле со седум играчи и загубиле 20:0!

Последното коло од Seria C во Италија донела несекојдневен натпревар… Домашните победил со 20:0, а …