(ФОТО) Славниот актер во автобиографијата открил:„На проститутка потрошив цело богатство!“

Славниот актер ја изневерил сегашната сопруга, а на проститутката која ја знаел само како „број 9“ потрошил цело богатство.

Џеки Чен открил како незрелоста и несигурноста во младите години влијаеле на него.Му се случувало да пие и да вози и во еден ден да уништи два луксузни автомобили.По популарноста со која се стекнал со филмот „Гас до даска“, почнал да троши многу, на коцка и на проститутки, односно само на една, која ја знаел како Број 9, пишува „Контакт мјузик“.


„Сите знаевме, дека ако нешто тргне на лошо, нема да го доживееме изгревањето на сонцето
следниот ден. Живеевме брзо и неодговорно ги трошевме парите“, напишал Чен во својата
автобиографија.
Тој вели дека секогаш со него носел многу пари бидејќи сакал да го чести своето друштво.
„Секој оброк ми беше со големо друштво, па така пред десет години потрошил за една година
1.760.000 евра на туѓи јадења“, вели актерот.
Признал и дека жените ги третирал многу лошо, а кога неговиот син бил бебе, во напад на
бес го фрлил преку цела соба.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дали верувате во НАРОДНИ ВЕРУВАЊА? Погледнете зошто нашите предци се венчавале само во овие ШЕСТ месеци од годината!

Дали знаевте дека месецот во кој ќе се венчате може да влијае на вас и …