(ФОТО) Се појавиле фотографии од приватен настан: Меган и Хари на тајна вечера со Кејт и принцот Вилијам!

Инаку фотографии од тие гламурозни вечери никогаш не се објавуваат во медиумите, но еден гостин сепак успеал да ги подели своите впечатоци со остатокот на светот…
Меган Маркл и принцот Хари во друштво на постариот брат, принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт Мидлтон уживале во заедничко излегување. Двата кралски парови биле на вечера во кралската фондација во Лондон, но бидејќи станувало збор за приватно излегување, фотогарфиите од војводските парови би останале тајна да не ги објавил еден гостин.
Кенсингтонската палата не го најавила излегувањето на кралските двојки ниту пак таму ги дочекале „орди“ фотографи.
Инаку фотографии од тие гламурозни вечери никогаш не се објавуваат во медиумите, но еден гостин сепак успеал да ги подели своите впечатоци со остатокот на светот не криејќи го воодушевувањето што ги запознал најпопуларните кралски парови на денешницата.
Станува збор за шкотскиот музичар Том Вокер, кој во четвртокот ги забавувал званиците, а патем се запознал со најпознатата кралска четворка.

За гламурозната вечера Кејт Мидлтон избрала црвен фустан на брендот „Прин“, каква што носела пред две години во текот на службената посета на Канада, додека Меган Маркл за оваа пригода избрала креација на својот добар пријател. дизајнерот Роланд Морет.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ВИДЕО) Ѕирнете во гламурот на „кралската небеска палата“: Ова е најлуксузниот авион на светот!

Пред пет години „Four Seasons” ја дизајнирал луксузната атракција „Private Jet Experience”. „Кралската палата на …