(ВИДЕО) „Фчерашни новости“: Ексклузивно интервју со Никола Груевски во Унгарија

Ексклузивно интервју со Никола Груевски во Унгарија на „Фчерашни новости“! Екипата и оваа недела е на терен, а покрај оваа ексклузива, во останатите вести ви носат:
– Фчерашни на одбојкарски натпревар: Како помина подавањето на вината?
– Фчерашни истражува: Како поминува откупот на јаболката?
– Нова епизода на МАКБАСТЕРС
Не ја пропуштајте и оваа епизода на „Фчерашни новости“ во недела 19:30 часот на Канал 5 или на Фејсбук.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ФОТО) Проблеми со фустанот: Џенифер Лопез изнајмила комбе за да стаса на премиера!

На премиерата на филмот „Сега или никогаш“ во Њујорк, Џенифер Лопез облекла розева креација на …