(ФОТО) „Беше поубава пред операциите“: Хурем покажала фотографија од 16. години!

Турската глумица Мерјем Узерли, најпозната по улогата на султанијата Хурем, покажала како изгледала со 16. години.
„Sweet 16″, напишала глумицата покрај фотографијата за која добила повеќе од 160. илјади лајкови и бројни комплименти. Иако некои забележале дека на фотографијата има неоправилен нос, бројни фанови биле полни со комплименти за нејзиниот природен изглед.

View this post on Instagram

#sweet16

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Имено, фановите во последно време редовно ја обвинуваат Мерјем дека претерала со естетските операции, а и приговараат и дека премногу ги зголемиле усниците и ги нагласила јагодиците на лицето.

View this post on Instagram

#off

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Тие наводи 35. годишната глумица не ги коментирала, но неодамна се пофалила со заводлива фотка во костум за капење од Малдивите.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ВИДЕО) Ѕирнете во гламурот на „кралската небеска палата“: Ова е најлуксузниот авион на светот!

Пред пет години „Four Seasons” ја дизајнирал луксузната атракција „Private Jet Experience”. „Кралската палата на …