(ВИДЕО+ФОТО) Иван има три жени и сака уште: „Ако една ме налути нема секс цел месец!“

Иван Суков (34) од Русија има три жени и девет деца, а се надева дека ќе има уште жени и најмалку 50. деца. Според законот може да има само една жена, а другите две со него се на основа на усмен договор.
Наталија и Иван во брак се 11. години. Иван на сопругата еден ден и рекол дека сака големо семејство.


„Во почетокот бев против тоа и не можев да ја замислам целата ситуација, но сфатив дека тоа му е голема желба“, вели Наталија.
Таа и Иван имаат шест деца. Иван во меѓувреме ја запознал Ана.Имаат три деца и Ана е бремена со четвртото дете. Неодамна им се придружила и Мадина. Таа е муслиманка и против волјата на своите родители живее во необичното семејство.


„Иван е православец и моите родители тоа не го оправдуваат. Го видов на телевизија и се вљубив во него. Одлучив да бидам со него без оглед што велат моите родители“, рекла Мадина.
Иван и неговите сопруги работат и тој тврди дека имаат доволно пари за целото семејство. Моментално живеат во трисобен стан, а Иван планира да купи куќа во предградието. Тој вели дека понекогаш ги казнува своите жени.


„Секоја ноќ повикувам една жена. Но, ако ме налути тогаш со неа не спијам и’ по еден емсец“, вели Иван. Тој додава дека сака високи, тенки и нежни жени.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Никогаш не ги игнорирајте: 10 симптоми кои можат да бидат знаци за проблеми со бубрезите

КОГА бубрезите се загрозени, може да се појават многу симптоми. Ако забележите повеќе од еден, …