Родените во овој хороскопски знак имаат највозбудлив интимен живот

Иако квалитетот и активноста на сексуален живот зависи и’ од лицето со кого сте во врска, нешто се крие и во хороскопскиот знак во кој сте родени.

Една британска анкета открила дека знакот кој води највозбудлив сексуален живот е Водолија. Иако многумина би предвиделе дека станува збор за Скорпија која зрачи со неверојатна сексуална енергија, Водолиите се тие кои константно проживуваат сексуални авантури.

Водолиите не се срамат од своите желби и фантазии, а сексот за нив е забавна авантура во која се подготвени да испробаат се. Не им се туѓи ниту сексуалните помагала, а со нив можете да ги поделите и вашите најинтимни фантазии без страв дека ќе ве исмеат.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(Рецепт) РУСКА МЕДИЦИНА – Ослободете се од дијабетесот без лекови: Природен рецепт кој ја исфрлува болеста од вашето тело!

Ако редовно го користите овој природен лек, шеќерот во вашиот организам ќе биде под контрола… …