(ВИДЕО) Жените воодушевени со овој трик: До фризура од соништата со помош на пластично шише!

Кој би рекол дека едно пластично шише може да ви направи ваква фризура.
Заборавете на фенирање, виткање со витлери, фигаро, и т.н…Има многу полесен начин до
локни од соништата, а за тоа ви е потребна само едно пластично шише.
Се’ што треба да направите е да го исечете шишето на едно место за да топлиот воздух на
фенот може да продре до вашата коса.
И’, ќе бидете воодушевени.
Погледнете:

No-budget Dyson Hair blowdryer

When you can't afford Dyson

Gepostet von 9GAG am Donnerstag, 1. November 2018

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ВИДЕО) Како изгледаат 48. славни жени без шминка: Која ви е најубава холивудска дива во природно издание?

Популарниот хаштег #nomakeup на Инстаграм има повеќе од 17. милиони следбеници! Која е вашата омилена …