(ВИДЕО+ФОТО) „Еден на Еден“: Македонска водителка открива дека платила 4.000 евра за новите гради!

Две од најпознатите македонски водителки во недела во улога на гости на каучот кај Жарко Димитриоски.
Во доста динамични 60.ттина минути, Миа Костова во „Еден на Еден“ отворено и детално зборува за естетските корекции, операцијата на градите, приватниот живот.
Милена Антовска Станковска, пак, открива какви се’ проблеми досега споделиле со неа гледачите во „Сподели проблем со Милена“ и уште многу други анегдоти.

Во третата епизода ќе гледаме и нова ТОП 5 листа, ќе слушаме буквално преведени хитови, ќе дознаеме и доста тоа за градскиот превоз и автобусите…

Од екипата на Еден на Еден ветуваат одлична забава и оваа недела од 18:30 часот на Канал 5 телевизија. Гледајте!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ФОТО) Со само три урми дневно ќе се заштитите од многу болести

Шеќерот од урмите е најсоодветен за вашите дечиња бидејќи најлесно се вари. Експертите советуваат да …