(ФОТО Галерија) Каков раскош: нема да верувате во каков луксуз живее најмладата богаташка!

Кајли Џенер, најмладата членка на кланот Кардашијан – Џенер, наскоро ќе се пресели во нов дом во Лос Ангелес. Успешната бјути бизнисменка која големото богатство го стекнала на сметка на својата козметичка линија, не жалела пари за оваа инвестиција.
Станува збор за 13,45 милиони вредната вила сместена на Беверли Хилс, модерно здание со базен, раскошна кујна, огромна тераса, гаражи…
Во тој дом Кајли ќе се всели со ќеркичката Сторми и дечкото Тревис Скот, а како што велат добро упатените извори, парот ја поделил сметката.
„Куќата е навистина спектакуларно уредена. Има модерен дизајн, но воедно има и многу топлина. Целиот имот е многу интимен“, открил анонимен извор.
Погледнете:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

ГРД СУДИР НА ИНТЕРЕСИ: Норвешкиот научник кој ја откри врската помеѓу вакцината на АстраЗенека згрутчувањата на крвта пет години добивал пари од Фајзер!

Кампањата за вакцинација беше сериозно погодена од веста дека вакцината на АстраЗенека формира згрутчување на …