(ВИДЕО) Близнаците кои меѓусебно се тешат веднаш по раѓањето „ќе ви го истопат“ срцето!

Никој не може да порекне дека врската помеѓу браќата и сестрите е многу јака. Тоа најдобро го покажува видеото кое го снимил др. Родриго да Роса Филхо и го објавил на својот профил на Инстаграм.
Снимката покажува само што родени близнаци кои прегрнати плачат и меѓусебно се обидуваат да се утешат. после неколку секунди, нивното плачаење престанало и продолжиле да се прегрнуваат во тишина и со затворени очи.

„Тоа е причина зошто ги сакам близнаците. Во солзи и среќа, секогаш се заедно“, напишал лекарот.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Тивок убиец на бракот – посмртоносен од пари и секс

На прашањето зошто браковите пропаѓаат, повеќето би одговориле дека причината е лошиот сексуален живот, финансиската …