(ВИДЕО) Џулија со улогата на пожртвувана мајка може да добие номинација за Оскар

Холивудската миленичка се враќа на големите екрани со уште еден трогателен филм…
Драмата „Ben Is Back“ во режија на Питер Хјуџис донесува приказна за шармантниот, но немирен Бен Бурнс (Лукас Хјуџис) кој на божиќното утро се враќа дома, на општо изненадување на своето семејство.Внимателната мајка на Бен,Хејли Бурнс (Џулија Робертс) се радува на неговото враќање, но наскоро открива дека Бен и понатаму е „опасен“.

24. часа би можеле да го уништат семејството.
Во драмата покрај Хјуџис и Џулија Робертс глумат и Кетрин Њутон, Кортни Б. Ванс, Тим Гини, феит ;Логан и Кендис Смит.
Погледнете го трејлерот за напнатата драма “Ben Is Back“ чија премиера во американските кина е најавена за 7. ноември.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ФОТО) Ѕвезда на „Игри на троновите“ морала драстично да го промени изгледот и да ослабне за новата улога

Се емитува последната сезона на „Игри на троновите“ и фановите веќе го оплакуваат завршувањето на …