(ФОТО) Семејството е најважно: Ова е најмилото на Гордана Јанкулоска

Последните месеци името на ексминистеркеата Гордана Јанкуловска, поради судењата, често се појавува во јавноста…
Така прво се дозна дека е бремана, па потоа дека роди син…а сега кога треба времето да го минува со бебето таа е повторно по судовите поради минатите дејствија…

низ солзи во завршните зборови за случајот „Тенк“ рече:
„На почетокот на процесот требаше да се грижам за дете кое имаше 2. месеци, а сега на крајот има 3. месеци“, рече Јанкулоска низ солзи.

Најновата пресуда е дека Гордана Јанкуловска ќе треба да оди во затвор на шест години…
Но, додека оди на судења Јанкуловска времето го минува со сопругот и нивниот тримесечен син Петар…

И’,секако, најмногу внимание добива Петар без оглед на се што и се случува друго бидејќи дете си е дете и не може да се спореди со ништо

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(Рецепт) Еднаш месечно сварете ја оваа супа и јадете ја цел ден: Ги чисти отровите од секој орган, симнува мрсни наслаги, решава проблем со варењето!

Состојките малку можете и да ги измените, во склад со вашиот вкус и можности… На …