(ФОТО) Рита Ора гола на насловна: Мама ја облекува а таа постојано се соблекува – „Требало да станеш порно глумица!“

Рита признала дека мајка и се обидувала цело време да ја „покрие“, односно облече. Вера Шахатчиу, не ги сака нејзините сиромашни модни комбинации и доста ја критикува.
Пејачката Рита Ора (27) им посакала „лека ноќ“ на обожавателите на социјалните мрежи со фотографија каде во топлес, со шминка и мокра коса лежи на креветот.
Обожавателите ги забележале разголените фотографии и коментирале дека е „преубава“, ја запросувале и и’ пишувале дека со неа никогаш не би излегле од кревет.
„Не би требала да си легнуваш со мокра коса, знаеш“, ја советувал еден фан.

View this post on Instagram

💤 💤 💤

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Фотографијата настанала само неколку дена откако Рита признала дека мајка и цело време се обидува да ја „покрие“, односно облече. Вера Шахатчиу (52) не ги сакала нејзините разголени модни комбинации.
„Доста ја критикувам. На пример, ’те молам, можеш ли да не го зборуваш тоа’, „можеш ли да не го правиш тоа’, ’стави некоја облека на себе, веднаш’“, рекла мајка и на Рита. Додала и дека имаат разговори пред секој настап.

И покрај бројните приговори на мајката, Рита не престанува да се соблекува. Неодамна гола позирала за насловната на магазинот „Clash“ и преку социјалните мрежи, каде ја следат скоро 14. милиони луѓе, му се заблагодарила на фотографот.

„Се чувствував толку пријатно во својата кожа. Беша така ослободувачки“, рекла Ора која на фотографијата од насловната собрала повеќе од 300. илјади лајкови за само неколку часа. Следбениците и коментирале дека претерала, а некои и порачале дека требало да стане порно глумица.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Свадбени фотографии од овој пар разбесниле многумина: „Најодвратни на сите времиња“

Фотографиите од венчавката на непознатата двојка се проширија на социјалните мрежи, а необичната тема на …