(ВИДЕО) Фчерашни новости открива: Дали ќе ни се отворат портите на ЕУ и НАТО?

Во новата епизода на „Фчерашни новости“ овојпат први дознајте:
– Фчерашни открива: Дали ќе ни се отворат портите на ЕУ и НАТО?
– Сторија на Фчерашни: Како помина избирачкиот ден?
– Ексклузивно на Фчерашни: Како помина бојкотот на Бојкотирам?

– Последната епизода на шоуто „Мешан брак“
Како и сите избирачки денови во изминатите сезони, а богами ги имаше многу, епизодата нема да ја проследите во вообичаениот термин. Гледајте „Фчерашни новости“ веднаш по отворената програма на „Канал 5“ во 22:30 часот.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Нова контроверзна серија за тинејџерите денес:Основа од лично искуство за проблеми од зависност која ќе ги разбуди или налути родителите!

Од понеделник, 17. јуни, во 21. часот ХБО го стартува емитувањето на мини серијата „Еуфорија“, …