(ФОТО) Нина Бадриќ објавиле селфи од плажа и воодушевила со природниот изглед

После снимањето на новиот спот, Нина Бадриќ, во својот зафатен распоред пронашла малку време за опуштање.
На Инстаграм со фановите споделила слика од плажа и покажала како ужива на Хвар.

Во едноставен „топ“ со кој ги покажала рамената и деколтето и без грам шминка Нина блеснала на плажата и ги воодушевила своите обожаватели кои и оставиле многу комплименти и убави желби.

View this post on Instagram

#jelsa 💙 #hvarisland 💙🙌🏻

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

„Нина опуштена, среќна и вљубена на Хвар! Го заслужи Нина сето тоа и уште повеќе од тоа!Држам палкци за сета среќа која ја заслужуваш“, „Браво Нина, изгледаш најдобро на свет! А новата песна – совршена!“, „Дива со ангелски глас“, „Ништо без убавата насмевка на Нина“, „Природна убавица“, и напишале фановите.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ФОТО) Со „Пред дождот” и „Граница” денеска завршува програмата за Европско културно наследство на „Киненова”

Фестивалот на дебитантски филм „Киненова” во рамки на програмата „Балканската филмска уметност како европско културно …