(ФОТО) Деми Ловато видена првпат после предозирањето: Не изгледа како што би очекувале!

Американската глумица и пејачка, Деми Ловати, е видена првпат во јавност откако скоро умрела поради предозирање, кон крајот на јули, пренесуваат американските медиуми.
Видена е како разговара со пријателка со која се нашла на кафе во пауза од рехабилитацијата. Иако многумина веројатно верувале дека ѕвездата ќе изгледа поинаку од обично Деми изгледала среќно и опуштено додека разговарала со пријателката која го шетала нејзиното куче.

Ловато (26) во неколку наврати во јавноста говорела за зависноста од дрога и алкохол како и психичките проблеми. Лекувана е поради пореметување во исхраната, а рекла и дека страда од биполарно пореметување.
Во документарна снимка на ЈуТјуб од 2017. „Едноставно комплицирана“ говорела за годините на употреба на дрога, пореметувањето во исхраната и опивањето и признала дека прв пат кокаин земала на 17. години.Кон крајот на јули завршила во болница поради предозирањер и за малку ќе умрела.
Нејзината мајка минатата недела, во едно интервју, изјавила дека после инцидентот Деми е добро.
„Сеуште ми е тешко да зборувам за тоа. Сега, кога ќе се сетам на тој ден и што се случи почнувам да се тресам“, рекла Диана де Ла Гарза.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ВИДЕО) Ѕирнете во гламурот на „кралската небеска палата“: Ова е најлуксузниот авион на светот!

Пред пет години „Four Seasons” ја дизајнирал луксузната атракција „Private Jet Experience”. „Кралската палата на …