(ВИДЕО) Принцот Хари ги обожува колачињата на Меган Маркл – па дури и „ги краде“!

Меган Маркл во Кенгинстонската палата го претстави куварот „Together: Our Community Cookbook” и ги угости жените кои минатата година со изгубија домот со експлозијата во зградата Гренфел.
Хари дојде да се дружи со својата сопруга, а во текот на таа прилика направи нешто неочекувано за принц.
Храната била во изобилство, а принцот Хари кој изгледа посебно уживал во колачите, сакаше и си зема неколку зад грб за подоцна.
Пред заминување ги спакувал и тргнал, но забележал дека го снимиле камерите, па им возвратил со насмевка. Погледнете како изгледаше оваа урнебесна акција на принцот:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Три знаци дека цревата ви се болни – доколку ги забележите, неопходно е итно да се обратите на лекар

Веќе сте свесни дека вашите црева се еден од најмоќните делови на вашето тело. Експертите …