(ВИДЕО) „Квадрат“: Сезоната на реновирање почна, инспирирајте се од овие идеи!

Нова недела и нов „Квадрат“ во неа.
Еве ги содржините во новото издание:

– Кои се новите тренди парчиња мебел дознавате од архитект Горан Ваљаков
– Ви здодеаа белите или еднобојни ѕидови? Ние имаме идеи кои сигурно ќе Ви се допаднат!
– НАјдобрите инспирации се проектите на најдобрите архитекти и дизајнери на ентериери, особено нивните омилени. А како изгледа омилениот простор на арх. Пако Радовановиќ довавате во новиот Квадрат!

Оваа недела во 11:30 на ТВ Алфа!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Горан Бреговиќ во „Еден на Еден“: „Сум свирел од Карнеги хол и Операта во Сиднеј до грчки крчми и свадби на руски тајкуни“

Во едно часовното интервју со Жарко Димитриоски, светскиот музичар зборува за неговата музика, патувањата, животот …