(ФОТО) Џенифер Лопез за крајот на летото го сочувала најголемото изненадување!

На првата открила дека се работи за бикини со танга, во кое главен фокус имаат нејзините колкови, додека на втората фотографија се гледа нејзиното длабоко деколте…

Иако пред неполни два месеци наполни 49. години, на изгледот на Џенифер и завидуваат и двојно помладите девојки.
Пејачката е свесна за тоа и често се фали со своето тело, особено во текот на летото. Откако во изминатитие неколку месеци неколку пати не фасцинираше со фотографии од плажа, овојпат навистина беше поинаква.
Џеј Ло за крајот на летото го сочувала својот најпредизвикувачки костим за капење, кој иако е едноделен, повеќе открива отколку што покрива, а таа во него е вистински мамец за погледи.

Пејачката објави галерија од две фотографии. На првата открила дека се работи за бикини со танга, во кое главен фокус имаат нејзините колкови, додека на втората фотографија се гледа нејзиното длабоко деколте. Латино дивата успеа повторно да воодушеви со својот младешки изглед и телото без маани.
Освен што е исклучително секси, нејзиниот костим е во согласност со новите трендови, кои на мрачната есен ќе и донесат неонски бои. А во тренд се и’ нејзините големи футуристички очила за сонце, кои ги носи на првата фотографија.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ВИДЕО) Подгответе се да навивате на нов начин:„Вардар“ има нова навивачка химна

Во пресрет на Ф4 „Вардар“ има нова навивачка химна за која се погрижи Александар Митевски… …