На овие три хороскопски знаци во септември „ќе им врнат“ пари

Со почетокот на секој месец се прашуваме како ќе ни биде во љубовта, на работа, ќе имаме ли доволно пари да го минеме месецот…
Астрологијата за септември одредила кои три знаци нема да треба да се секираат за пари. Погледнете дали сте меѓу нив!

Терезија
Исклучително добар месец за комуникација со луѓето. Бидете доволно колегијални бидејќи и на вас ќе ви биде потребна поддршка.
Ќе имате можност да почнете некоја работа која ќе ви донесе голем профит но не се исклучува ниту можноста да не станува збор само за еден проект.
Немојте да се откажувате од ниту проект бидејќи ќе имате исклучително поволни услови кои лесно ќе ги искористите и ќе ви донесат профит.
Со луѓето со кои ќе бидете во комуникација бидете искрени и лесно ќе имате позитивна работна атмосфера која ќе ви донесе голема заработувачка.

Девица
Месец септември ќе ви донесе многу изненадувања, но едно од нив ќе ви се стори речиси неверојатно.
Вртење на главата е за оние игри во кои се делат награди и во кои никогаш не сте верувале.
Ќе поверувате, кога ви се јават и ви соопштат дека сте добиле прилично пристојна сума, која ќе ви дојде за последните планови кои си мислевте дека треба да ги одложите за доста понатаму во времето.

Јарец
Една, а можеби и повеќе работни можности, следниот месец ќе ви тропнат на вратата. Немојте да се воздржувате да покажете се што можете.
Ќе имате доволно енергија да завршите сè што ќе започнете. Ваква можност кај вас ќе потрае подолг период па може да здивнете бидејќи конечно ќе биде сведок дека вложениот труд и тоа како се исплати без оглед на стресот кој го доживувавте во претходниот период.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ВИДЕО) „Некст тајм“ под Пирин планина:„Нешто ќе те питам бабо“ одекнуваше во срцата…

Македонскиот состав „Некст тајм“ кој е познат дека ги негува македонските изворни песни повторно воодушеви …