(ВИДЕО) Лекција за нас: Жена минува на црвено а кутрето си чека зелено – неверојатно!

Кученце си стои на пешачки, а жена покрај него упорно чека да се намалат автомобилите за да некако ја премине улицата. Во еден момент нема повеќе автомобили но кучето сеуште си стои на тротоарот. Тргнува дури кога на семафорот ќе се запали зеленото светло за пешаци…
Очигледно станува збор за добро издресирано домашно милениче. Па, ако може тој да научи, зошто не би можеле и ние…

loading...

A lesson for Us

A lesson for Us


Gepostet von Humour pics am Donnerstag, 10. Mai 2018

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што може да се случи со вашето тело ако јадете премногу месо?

Секојдневната исхрана базирана на рамнотежа и умерено внесување на сите намирници е идеалниот пат до …