(ВИДЕО) „Урбан Блок“:Виолетовата ќе завладее оваа есен, како да ја носите?

Во новиот „Урбан Блок“ ви откриваме:
– Што ќе биде тренди сезоната која следи: облека, шминка, фризура…
– Подгответе нешто вкусно, а лесно
– Уште една хит далечна дестинација, откријте каде ќе прошетаме заедно

Оваа сабота во 12:30 на ТВ Алфа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Амазон ја снима најскапата серија во историјата на телевизијата

ПРВАТА голема серија на Амазон, според најавите, ќе биде најскапа во историјата на телевизијата, оставајќи …