(ВИДЕО) „Квадрат“: Архитект Пако Радивановиќ открива: Како треба да изгледаат работните простории?

Во новиот „Квадрат“ ќе гледате:
– Архитект Пако Радовановиќ ви ги открива тајните на добро уредените канцеларии и ве запознава со своите работни простории
– Како со ова се справуваат моќните светски компании
– Каков материјал да одберете за каков мебел ви открива архитект Горан Ваљаков
– Доза инспирација

Недела, 11:30 на Алфа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) На славната Касандра годините не и можат ништо: На 47. години глумицата изгледа НЕВЕРОЈАТНО!

Годините за познатата Касандра, Кораима Торес, се само статистика! Можеби името Кораима Торес малку значи …