(ФОТО) Ана Ивановиќ пред пет месеци се породи, а на плажа во бикини изгледа брутално секси

Поранешната тенисерка која изгледа како никогаш да не родила дете, Ана Ивановиќ, ги изненади фановите со најновата објава на својот Инстаграм профил.

Тенисерката која се породи пред пет месеци на дело покажа дека и се врати на старата совршена спортска линија која ја имаше пред да забремени.

Can’t believe summer is almost over ☀🌊🍹

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

За крај на летото тенисерката позирајќи на плажа објави неколку жешки фотографии со поглед кои вреди повеќе од милион долари, погледнете.

Dreaming of the 🌊 and some ☀️

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ЗА 3. НЕДЕЛИ СЕ ЗДЕБЕЛИЛ 20 КИЛОГРАМИ: Познатиот глумец Марк Волберг непрепознатлив за новата улога!

Марк Волберг порано бил и модел за Калвин Клајн, но и некој што се придржува …