(ФОТО) Не наликува на себе: Животот како самец не оставил трага на Бред Пит, напротив…!

Последниве месеци, животот не го мазел. Преживеа вистински љубовен бродолом, а неговата поранешна сопруга Ангелина Џоли е немилосрдна во борбата за старателство над децата.Сепак, ова не влијаеше на неговиот изглед, бидејќи според најновите папараци слики од снимањето на филмот „Беше еднаш по холивуд”, животот како самец му е убав.
Иако е веќе во шестата деценија на животот,познатиот актер одамна е миленик на жените низ светот, а сега покажа дека тој исто така може успешно да се трансформира.
Во врвна форма, со малку подолга коса, исфзонирана фризура и стил на вечен заводник тој е доказ дека годините често се многу благонаклони кон мажите.


Како и неговиот колега Џорџ Клуни – што е постар всушност е подобар.
И покрај тоа што моментално нема крај на неговите приватни проблеми, тој последните неколку месеци вредно работи на филмот „Беше еднаш по холивуд”. Филмот во кината треба да биде во средината на 2019 година.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) КОГА ПАРИТЕ НЕ МОЖАТ ДА ТИ КУПАТ СРЕЌА: Атина Оназис – сопругот немилосрдно ја изневерувал, никогаш не ја преболела смртта на саканата личност, многу трагедии и го одбележале животот

Проклетството на семејството Оназис не ка одбегналоЖивотот на Атина Оназис, и покрај нејзиното потекло и …