(ФОТО) Џорџ Клуни со порака за жените со вишок килограми!

Не е потребно да се зборува за количеството на „мангуплак“ на Џорџ Клуни. Типовите како него се толку ретки така што скоро секоја неговата реченица може да се стави во книги за бонтон, а потоа тие исти книги да се читаат пред спиење. Тогаш можеби овој свет ќе биде подобро место, а жените би се чувствувале многу попријатно во својата кожа.

Џулијан Вилан го споделила со јавноста сочувството што го изразил Клуни со сите колешки и разбирањето на притисокот под кој се актерките со цел да се постигне идеална линија.Таа „се отворила“ на Твитер и објаснила што точно мислела. Сè се случувало за време на снимањето на серијата “ЕР” (Итна помош) во која Клуни ја имал главната улога.

“Започнуваме со снимање, последните подготовки се во тек, а потоа начув како некој тивко му вели на Џорџ:” Слушнавте ли што и рекоа на Џулија? “(Тие – размислувајќи за продуцентите)
Клуни: „Дали и рекоа дека мора да ослабне?”
– Да.
Клуни: „Дали таа им рече да се е**т?”
– Да.
Клуни: „Добро им кажала”.

„Тогаш се вљубив во него. Секогаш кога за време на мојата кариера, ќе ми кажеа дека морам да ослабнам,го слушав глас на Џорџ: „Кажи им да се е**т”.
Вилан, исто така, рекла дека холивудските стандарди за женското тело биле брутални во текот на 1990-тите, бидејќи „немаше разновидност во изгледот на жените”, како што е случај и денес.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Идеи за уредување: Како малиот стан да изгледа пространо!

Дизајнерката за уредување на ентериери Челзи Браун живее во стан од 48. квадратни метри во …