(ФОТО Галерија) Оригинални начини за „средување“ на чевлите

Секој од нас има проблем околу сместувањето на чевлите…

Поради тоа најдовме неколку идеи кои можеби ќе успеете да ги искористите и за вашиот дом…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Генијално! Три правила на ФЕНГ ШУИ за подобар СЕКС

Кинеската филозофија за просторно планирање не запира со изненадувања … Атмосферата во спалната соба директно …