(ФОТО) Во чест на Владо Јовановски: „Ругањето на Христос“ со светска премиера на „Монтреал Ворлд Филм Фестивал“

Јани Бојаџи синоќа сподели многу убава вест:
„Драги пријатели и колеги, вечерва во чест на нашиот Владо Јовановски објавуваме дека нашиот филм ’Ругањето на Христос’ е селектиран на ’Монтреал Ворлд Филм Фестивал’ каде на 30.тти август ќе ја има својата светска премиера“.

Драги пријатели и колеги, вечерва во чест на нашиот Владо Јовановски објавуваме дека нашиот филм „Ругањето на Христос“ е…

Gepostet von Jani Bojadzi am Mittwoch, 22. August 2018

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+РЕЦЕПТ) МОЌЕН СОК ОД КРАСТАВИЦА: Напиток кој ќе ве разлади и ослободи од токсини!

Сокот од краставица ќе ви помогне да се разладите во жешките летни денови. Сокот од …