(ФОТО) Исто правила за сите: Догодина пак да ни дојдете!

Комбето на „Црвена јабука“ добило „лисици“ поради неправилно паркирање. И, треба…тие не се нешто посебно, нели, а ако имале ВИП третман требало да добијат и такво место за паркирање…

До година пак да ни дојдете😄😄

Gepostet von Janku Andreeski am Montag, 20. August 2018

Коментари пак секакви:
„А тие можат да паркираат онаму каде што сакаат. Без разлика дали ќе оди или не, тоа е неговата работа“, „И на Здравко Чолиќ некој ќе стави лисица“,„И така, ако е Црвена Јабука? Ако е некој од нас ќе ве остави 10. дена, ќе бидете безбедни“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) 4.000.000 ЛУЃЕ ВО ШОК ГЛЕДАЛЕ ШТО И СЕ ЗАГЛАВИЛО МЕЃУ НОЗЕ: „Зачекорив, слушнав писок и видов нешто ЦРНО!

Една жена се згрозила откако открила жив лилјак кој виси од нејзиното меѓуножје откако го …