(ВИДЕО) Понудени на продажба голи слики од Џенифер Анистон!

Голи слики на актерка Џенифер Анистон се нудат за продажба на Е-беј.
Во описот на огласот се вели дека “сликите настанале на врвот на кариерата на Џенифер Анистон”, во 2013. година, кога глумела во филмот „Ние сме Милерови”.

Сликите, инаку се од филмот – поточно од сцената во која е видлив задникот на убавата актерки – фрејм, по фрејм!
Прецизно темпираните скриншотови, се понудени за продажба за 10. долари, и нашле купувач – лицитацијата достигнала износ од 13. долари, секако “Со можност за враќање пари ако клиентот не е задоволен со артиклите”,пишува RadarOnline.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Тивок убиец на бракот – посмртоносен од пари и секс

На прашањето зошто браковите пропаѓаат, повеќето би одговориле дека причината е лошиот сексуален живот, финансиската …