Овие хороскопски знаци никогаш нема да ги измамите

Следните три знаци имаат најизразена интуиција која речиси никогаш не ги мами и тешко дека ќе успеете нешто да им скриете или излажете.

Риби
На Рибите често им се случува да сонуваат работи што им укажуваат на ситуација или на важен настан што ќе се случи подоцна. Нивниот внатрешен мир и задоволство прераснуваат во интуиција која ги води во речиси сите животни ситуации во кои се наоѓаат.

Скорпија
Луѓето родени во знакот на Скорпија имаат многу силно чувство за сè и доволен им е поглед да знаат кој што мисли. Се проживуваат длабоко и често прецизно претпоставуваат што ќе се случи следно. Тие сакаат адреналин и движење, па понекогаш поради тоа и не сакаат да се послушаат себеси, што често се случува кога станува збор за љубовта.

Стрелец
На Стрелците им е потребно да најдат внатрешен мир, за да нивната интуиција навистина профункционира. Кога малку ќе поработат на себе, интуицијата почнува да ги спасува во многу ситуации. Сепак, за Стрелците од клучно значење е да се пронајде мир и внатрешна хармонија.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

Лицата родени во овој знак најтешко велат „Те сакам“

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …