(ВИДЕО) Нешто поубаво не сте виделе: Девојка прави невозможни нешта на велосипед во движење!

Девојка на маунтбајк ги покажува сите возможни вежби кои можат да се замислат…па и повеке од тоа…и тоа на велосипед во движење.
Каква елеганција, умешност, стабилност, го вози веосипедот на две, на едно тркало, во правилна и обратна положба…Едноставно фантастично…


Погледнете го видеото кое сигурно ќе ви го разубави денот.


Ništa lepše u životu videli niste! 🙂

Ništa lepše u životu videli niste! 🙂

Gepostet von Zajebalo Veka am Mittwoch, 25. Juli 2018

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Андреа се надева дека ќе ја претставува нашата земја на Евровизија со Circles

Circles се вика песната на Андреа која влезе во најтесниот круг од 6. песни за …