(ВИДЕО) „Дуел“ на претседателите:Колинда и Макрон од сјај до беда и бакнежи!

На финалето на СП во Русија, во главната ложа имаше многу званици, меѓу кои претседателот на фИФА, потоа Владимир Путин како и претседателката на Хрватска, Колинда Грабар Китаровиќ, и францускиот претседател, Емануел Макрон.

Како се одвиваше натпреварот Китаровиќ и Макрон еден на друг си честитаа, секој славеше за постигнат гол, а на крај и се избакнаа..

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Тивок убиец на бракот – посмртоносен од пари и секс

На прашањето зошто браковите пропаѓаат, повеќето би одговориле дека причината е лошиот сексуален живот, финансиската …