(ВИДЕО) „Квадрат“: Како да уредите и осветлите градина

Во најновото издание на „Квадрат“ ќе проследите:
– Претворете го вашето поткровје во вистински рај за живеење
– како да уредите и осветлите градина
– плочест мебел и стилови во кои може да се пронајде


Недела 11:30ч на Тв Алфа во новиот КВАДРАТ со Ана Николовска

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Улогата во серијата која Македонците ја обожаваа ја извадила од депресија и зависност, а животот и го одбележал несреќна љубов…

Денеска Ерика има 58. години, а на нејзиниот Инстаграм профил ја следат речиси 5 милиони …